АВТОСАЛОНЫ NISSAN

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
Nissan
ГЛАВНАЯ
Продажа новых Nissan
» автосалоны » модели и цены
Продажа б/у Nissan
» поиск авто » продать
Тюнинг Nissan
» статьи » галерея
Все о Nissan
» новости » история марки
» архив моделей » тест-драйвы
» отзывы
Мультимедиа
» обои
Обслуживание
» запчасти » автошины
Весь мир авто на InfoCar
АВТОСАЛОНЫ NISSAN  : :  Кий Авто
Кий АвтоТелефон: (044) 536-96-96
Адрес: Киев, Дніпровська набережна 16а
Сайт: https://nissan.kiyauto.com.ua

Кий Авто

Дилер Nissan

Автосалон Кий Авто на автомобільному ринку з 1996 року і пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з продажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням автомобілів Nissan, реалізацією оригінальних запасних частин та аксесуарів. За найвищу якість роботи в сфері обслуговування клієнтів Кий Авто був відзначений нагородою NSSW (Nissan Sales and Service Way), яка присуджується дилерським центрам Nissan по всьому світу.

Всі автомобілі, представлені в салоні, сертифіковані і адаптовані для експлуатації в Україні. На сьогоднішній день Кий Авто єдиний київський дилер Nissan, який пропонує своїм клієнтам абсолютно новий дизайн автоцентру та інновації, які роблять процес придбання автомобіля ще приємніше! Для власників автомобілів Nissan діє програма лояльності!

Ми завжди зможемо підібрати для Вас зручний час для проходження тест-драйву, а наші менеджери будуть підтримувати з Вами зв'язок і після придбання автомобіля!

Крім того, завдяки послузі Trade-in від нашого дилерського центру, Ви можете обміняти свій старий автомобіль на абсолютно новий з доплатою. А наші кваліфіковані фахівці потурбуються про те, щоб максимально спростити для Вас даний процес.

Для співпраці з юридичними особами працює відділ по роботі з корпоративними клієнтами.

Завдяки великому досвіду роботи на автомобільному ринку, наші фахівці завжди готові взяти участь у тендері на придбання автомобілів, вислухати Ваші побажання і підготувати комерційну пропозицію, що відповідає індивідуальним вимогам клієнта.

Станція технічного обслуговування і ремонту, яка розташована на більш ніж 3200 кв.м, виконує всі види робіт - від простого ТО до капітального ремонту двигуна та агрегатів. У 2018 році саме автоцентр Кий Авто став першим офіційним сервісним центром в Києві з обслуговування і ремонту електромобілів Nissan.

Для зручності наших клієнтів сервісний центр Кий Авто включає в себе наступні відділи: прийому автомобілів на ремонт, гарантійного обслуговування, запасних частин, додаткового обладнання (тюнінгу) і кузовного ремонту. Цех нашої станції облаштований автомийкою; слюсарно-механічною, електротехнічною та шиномонтажною ділянками; стендом для регулювання розвалу-сходження; ділянкою з фарбування і рихтування автомобілів, а також ділянкою доукомплектування.

Персонал СТО постійно удосконалює свої навички в навчальних центрах Nissan і завжди в курсі останніх нововведень та тонкощів ремонту автомобілів.

Для комфорту наших клієнтів передбачена кімната відпочинку, в якій клієнти, які залишили автомобіль на ремонт, зможуть спостерігати за процесом ремонту свого авто або подивитися телевізор, випити чашечку кави та просто відпочити.

Сервісний центр Кий Авто гарантує відповідність пропонованих ремонтних послуг вимогам, що пред'являються компанією Nissan. На всі виконувані роботи та встановлені запасні частини передбачена гарантія заводу-виробника.

Графік роботи:

ПН-ПТ: с 9-00 до 20-00
СБ: с 10-00 до 19-00
ВС: с 10-00 до 18-00

ВІДДІЛ TRADE-IN:       

тел.: (067) 403-63-80
e-mail: vkhalimon@kah.com.ua

Графік роботи:
ПН - ПТ з 9:00 до 18:00

ВІДДІЛ ПО РОБОТІ З ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ:    

тел.: (044) 371 01 01
e-mail: fleet@kah.com.ua

Графік роботи:
ПН - ПТ з 9:00 до 18:00

СТАНЦІЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ:

тел.: (044) 536 96 97
e-mail: service@kah.com.ua

Графік роботи:
ПН-НД з 8:00 до 20:30

ВІДДІЛ ЗАПЧАСТИН ТА АКСЕСУАРІВ:

тел.: (044) 536 96 98
e-mail: parts@kah.com.ua

Графік роботи:
ПН-НД з 8:00 до 20:30

ВІДДІЛ КУЗОВНОГО РЕМОНТУ: 

тел.: (044) 536-96-84
e-mail: bodyshop@kah.com.ua

Графік роботи:
ПН - ПТ з 9:00 до 18:00

ВІДДІЛ ДОУКОМПЛЕКТАЦІЇ:          

тел.: (044) 536 96 88
e-mail: tuning@kah.com.ua

Графік роботи:
ПН - ПТ з 9:00 до 18:00

ВІДДІЛ ГАРАНТІЇ:               

тел.: (044) 536-96-97
e-mail: warranty@kah.com.ua

Графік роботи:
ПН - ПТ з 9:00 до 18:00

Последние новости компании Кий Авто

Презентація Нового Nissan QASHQAI в Кий Авто! // 14.01.2022
30 січня 2022 року в офіційному дилерському центрі Кий Авто відбудеться презентація абсолютно нового легендарного кросовера Nissan QASHQAI!

Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |